Loading
Background

Ramy do obrazów

Rama do obrazu stanowi swoistą kropkę nad i, bez której nawet największe dzieło sztuki jest nagie – pozbawione elementu wykańczającego, który zamyka proces twórczy.

Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór ram oraz profesjonalne usługi ramiarskie – wykonywanie ram na zamówienie, montaż ram na płótnach, osadzanie grafik w ramach i obramowaniach typu passe partout.
W stałym asortymencie posiadamy ramy na obrazy w standardowych wymiarach: 

  • 30/40 cm,
  • 40/50 cm,
  • 50/70 cm.


Na zamówienie Klienta wykonujemy ramy w innych wymiarach. Osoby poszukujące niestandardowych ram  zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz zaprszamy do kontaktu.

W sprzedaży posiadamy:

  • tradycyjne ramy drewniane z wysokogatunkowego drewna krajowego oraz drewna egzotycznego wykonywane z listew drewnianych o różnych szerokościach (do 1,5 cm, do 2,5 cm i powyżej 4 cm),
  • nowoczesne ramy metalowe z aluminium,
  • super lekkie ramy z tworzyw sztucznych w różnych kolorach.

 

Ramy są dostępne w różnych stylach i kształtach. Oferujemy m.in. ramy: owalne, prostokątne i kwadratowe, klasyczne oraz dekoracyjne, przeszklone i typu passe partout.

Oferta obejmuje sprzedaż ram wraz z montażem. Profesjonalnie wykonana usługa ramiarska stanowi gwarancję bezpieczeństwa obrazu.

Ramki do obrazów

Każdy, nawet najmniejszy obrazek zasługuje na godziwą oprawę. Dlatego w stałym asortymencie sklepu Zigzagframes znajdziecie Państwo wysokiej jakości ramki do obrazów w małych rozmiarach – 24/30 cm, a nawet mniejsze. 

Ramki wykonane są z różnych materiałów – listew drewnianych, profili aluminiowych oraz listew z tworzyw sztucznych. Nasz asortyment obejmuje wiele wzorów i kolorów – od klasycznych, przez dekoracyjne, po nowoczesne.

Zamów swoją wymarzoną ramę z drewna, metalu, aluminium lub tworzywa sztucznego! Nasze ramy uzupełnią Twój obraz!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne