Loading
Background

Ramy do luster

W architekturze wnętrz lustra od dawna pełnią bardzo ważne funkcje. Zależnie od rozmiaru oraz miejsca zawieszenia mogą optycznie powiększać dane pomieszczenie albo kierować do niego więcej światła. Zawieszone nad komodą w salonie mogą stanowić element stricte dekoracyjny, natomiast usytułowane na ścianie w sypialni lub korytarzu będą pełnić funkcję użytkową. Ich uzupełnieniem są ramy do luster. Posiadamy wysokiej jakości ramy do luster, w różnych wzorach i kolorach.

W ramach usługi zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem ram do luster o dowolnych kształtach i wymiarach. Każda rama wykonywana jest przez naszych specjalistów ramiarstwa w oparciu o indywidualny projekt przygotowany dla danego klienta z materiałów przez niego wybranych – listew drewnianych lub metalu przy użyciu najnowszych technologii dostępnych w branży.

Ramy oferujemy wraz z usługą osadzania lustra. Fachowe osadzenie w ramie gwarantuje, iż nie zostanie ono uszkodzone podczas montażu ramy.

Przed skorzystaniem z usługi zachęcamy również klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości do odwiedzenia nas w naszej siedzibie.

Podejmujemy się realizacji zleceń indywidualnych, jak i wielonakładowych – obejmujących wykonanie ram dla wielu luster.

 

Wykonamy ramę do każdego lustra! Do tego w królewskim salonie jak i domowej łazience!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne