Loading
Background

Gabloty na modele

Efektywna gablota na modele charakteryzuje się starannością wykonania, trwałością oraz dostosowaniem do specyfiki eksponowanych w niej modeli. Nieco inaczej będzie wyglądała profesjonalna gablota na modele w małej skali, a inaczej gablota do ekspozycji modeli w większej skali. Różnić się będzie również sposób prezentacji modeli – inaczej wyeksponujemy modele samolotów, a inaczej modele żaglowców, a jeszcze inaczej dioramy.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości gabloty na modele. Specjalizujemy się w szczególności w gablotach szklanych, ale na życzenie Klienta w naszym warsztacie może zostać wykonana gablota na modele łącząca w sobie szkło z innymi materiałami, takimi jak wysokogatunkowe drewno, aluminium lub tworzywa sztuczne.

Aby dodatkowo zwiększyć walory ekspozycyjne gabloty możemy wyposażyć w powierzchnie lustrzane oraz oświetlenie.

Nasze gabloty na modele bardzo dobrze sprawdzają się także w przypadku modeli kolekcjonerskich. Gabloty kolekcjonerskie na modele charakteryzuje zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że ich kolekcje są bezpieczne. Na specjalne zamówienie wykonujemy również gabloty wyposażone w systemy zabezpieczeń przed włamaniem. Zależnie od potrzeb możemy wykonać gabloty na pojedyncze modele lub na całe kolekcje.

Z rozwiązań Zigzagframes korzystają modelarze oraz kolekcjonerzy modeli statków, okrętów, galeonów, dioram, samolotów, czołgów i wielu innych.

Unikatowa gablota na wyjątkowy model z Twojej kolekcji? Samochód, czołg a może galeon?
Wykonamy gablotę dopasowaną do rozmiaru Twojego modelu!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne