Loading

Z I G Z A G F R A M E S – OPRAWA MA ZNACZENIE !

W oparciu o ponad 30- letnie doświadczenie i nowe, świeże spojrzenie na ramiarstwo wprowadzamy oprawy na zupełnie nowe tory.

ZIGZAGFRAMES to nie tylko klasyczna oprawa obrazów, ale również nowatorskie rozwiązania w zakresie eksponowania sztuki i kolekcji.

Każda nasza realizacja jest indywidualną wypadkową gry świateł, kolorów, kształtów i struktury oraz perspektywy.

Tradycyjny kunszt ramiarski łączymy z niekonwencjonalnymi  pomysłami.

Wykorzystujemy przekazywane z pokolenia na pokolenie wiedzę i umiejętności do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu w naszym portfolio standardowe realizacje sąsiadują z nietypowymi projektami, takimi jak oprawy przestrzenne i oprawy 3D oraz gabloty, w tym wykonywane na zamówienie gabloty kolekcjonerskie.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą z praktycznym doświadczeniem oraz bardzo dobrą znajomością branży. Dzięki temu, obok fachowych usług ramiarskich, Naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalne doradztwo.   

 

Background

PRIORYTETY W OPRAWIANIU OBRAZÓW BO OPRAWA MA ZNACZENIE - POSIADAMY OBECNIE PONAD 1100 WZORÓW RAM

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór szkła każdego rodzaju oraz luster, które przycinamy na wymiar zgodnie z życzeniem Klienta. W zakresie ramiarstwa oferujemy szeroki wybór materiałów ramiarskich – drewna, aluminium oraz tworzyw sztucznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza.

Nasza oferta to także duży wybór obrazów współczesnych do różnych pomieszczeń. W sprzedaży posiadamy obrazy nowoczesne, wśród których możecie Państwo znaleźć interesujące propozycje do biura, salonu i wielu innych pomieszczeń, tak użytkowych, jak i mieszkalnych.

Szeroką gamę naszych usług kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Jeśli chcieliby Państwo spotkać się z nami osobiście znajdziecie nas w Południowym Śródmieściu.

Dogodna lokalizacja punktu wraz ze sklepem idąca w parze z bogatą ofertą usługowo-produktową sprawiają, że jesteśmy chętnie odwiedzani przez klientów z całego miasta.

Zapraszamy do współpracy.

WERNISAŻ ZIGZAGFRAMES