Loading
Background

Gabloty na zamówienie

Szklane gabloty najczęściej pełnią funkcję wystawienniczo-ochronną, tym samym pozwalając na ekspozycję określonych, na ogół wartościowych przedmiotów w bezpiecznych warunkach. Chronią przed kurzem, wilgocią, niepożądanym dotykiem i wieloma innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Szklane gabloty są dostępne w różnych formach i rozmiarach. Zależnie od specyfiki przedmiotu lub przedmiotów, które chcielibyście Państwo wyeksponować możemy zaoferować niewielkie gabloty ścienne – idealne do ekspozycji kolekcji monet lub znaczków – oraz większe gabloty stojące. Stojące gablotymożemy wykonać w postaci witryn pionowych i poziomych o dowolnej liczbie półek ekspozycyjnych.

Główną zaletą, jaką charakteryzują się gabloty na zamówienie jest możliwość dostosowania rozmiaru gabloty do rzeczywistych potrzeb Klienta oraz jego kolekcji, a także jej specyfiki oraz charakteru wnętrza, w jakim będzie ona eksponowana. 

Innego typu gabloty będzie wymagała ekspozycja broni białej, innego kolekcja figurek, a jeszcze innego kolekcja modeli samochodów.

Każdą gablotę projektujemy i wykonujemy adekwatnie do potrzeby Klienta. Możemy wykonać gablotę w dowolnym wymiarze. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości surowców – szkła, drewna, aluminium.

Do skorzystania z oferty zachęcamy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje. Wykonujemy gabloty na zamówienie muzeów, galerii, sklepów jubilerskich i innych.

Podaj szczegóły zamówienia a my szybko udzielimy odpowiedzi, na kiedy gablota może być gotowa!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne