Loading
Background

Gabloty na monety

Obecnie gabloty na monety przybierają różne formy. W sprzedaży dostępne są uniwersalne gabloty wiszące, gabloty stojące oraz niewielkie gablotki, a właściwe oprawy szklane służące do prezentacji pojedynczych eksponatów lub niewielkich kolekcji.

Obok uniwersalnych gablot na monety Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości gabloty na zamówienie, które wykonujemy zgodnie z wymiarami dostarczonymi przez Klienta. Nasze gabloty na zamówienie bardzo dobrze sprawdzają się również jako profesjonalne gabloty kolekcjonerskie na monety. Gabloty kolekcjonerskie różnią się od klasycznych gablot na monety trwałością oraz podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy wykonać gablotę wyposażoną w system antywłamaniowy.

wykonujemy gabloty szklane oraz z wykorzystaniem innych tworzyw, takich jak plexi, drewno i aluminium. Rozmiar oraz styl gabloty każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i Państwa oczekiwań.

Nasze gabloty kolekcjonerskie na monety znajdują zastosowanie do ekspozycji prywatnych kolekcji, a także jako gabloty wystawiennicze w sklepach oferujących okazy numizmatyczne. Spotkać je można na różnego rodzaju targach oraz eventach branżowych, a także w muzeach, gdzie pełnią podwójną rolę – ekspozycyjną i ochronną.

Dopasujemy rozmiar, materiał a nawet wstawimy system antywłamaniowy! Czekamy na kontakt!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne