Loading
Background

Gabloty ścienne

Gabloty na ścianę stanowią uniwersalne rozwiązanie problemu, jaki przysparza chęć odpowiedniego zaprezentowania lub wyeksponowania pewnych szczególnych przedmiotów. Mogą to być medale lub odznaczenia. Może to być kolekcja motyli lub monet, a nawet białej broni. Niezależnie od tego, co chcielibyście Państwo wyeksponować możecie to zrobić korzystając z gabloty do powieszenia.

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane gabloty ścienne pełnią dwie podstawowe role – ochronną i ekspozycyjną. Przedmioty zamknięte w gablotach są zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak kurz czy wilgoć, a jednocześnie odpowiednio wyeksponowane. Dzięki temu cieszą oko i stanowią powód do jeszcze większej dumy.

Gabloty ścienne marki Zigzagframes charakteryzuje precyzja i estetyka wykonania, które idą w parze z trwałością.

Naszą specjalnością są gabloty na ścianę ze szkła, ale na życzenie klienta wykonujemy również gabloty stanowiące połączenie różnych materiałów – szkła i drewna, szkła i metalu, tworzywa sztucznego i metalu. Dla jeszcze większego waloru wystawienniczego gabloty możemy dodatkowo wyposażyć w elementy lustrzane. Bardzo ciekawe wrażenie robi gablota ścienna z lustrzanymi plecami lub lustrzanymi bokami, które pozwalają na jeszcze pełniejszą ekspozycję naszej kolekcji. W gablotach wielkogabarytowych istnieje również możliwość instalacji oświetlenia typu LED.

Ofertę wykonania gablot ściennych kierujemy do klientów prywatnych, firm oraz instytucji. W asortymencie posiadamy bogaty wybór gablot do różnych zastosowań, które wykonujemy w standardowych oraz niestandardowych rozmiarach. Gabloty na ścianę w nietypowych rozmiarach wykonujemy na specjalne zamówienia.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą gablot Zigzagframes.

Realizujemy najbardziej wymyślne zamówienia na gabloty ścienne! Montujemy szklane ścianki oraz oświetlenie led.

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne