Loading
Background

Obrazy Warszawa

Obraz jest dla ściany tym, czym kwiat dla wazonu – uzupełnieniem. To obrazy podkreślają indywidualny charakter wnętrz i nadają im klasy. Odpowiednio dobrane skutecznie rozweselą wnętrze – na przykład w pokoju dziecięcym lub lekarskiej poczekalni – albo wręcz odwrotnie, nadadzą mu powagi i szyku.

Zdobiące ściany obrazy bardzo dużo mówią o ludziach użytkujących dane wnętrza. Dlatego wybierając obrazy do domu czy biura zamiast zdawać się wyłącznie na bieżące trendy w branży wnętrzarskiej, powinniśmy się kierować uczuciami, jakie wzbudza w nas określony obraz.

Obrazy są naszą pasją, którą zdecydowaliśmy się usystematyzować i włączyć do oferty produktowo-usługowej naszej pracowni. W jej ramach zajmujemy się sprzedażą bezpośrednią obrazów współczesnych i nowoczesnych autorstwa znanych i cenionych malarzy, jak również mniej znanych i rozpoznawalnych artystów. Znajdziecie Państwo u nas również wysokiej jakości reprodukcje popularnych obrazów w bardzo przystępnych cenach.

W ramach oferty nasza pracownia ramiarska posiada bogaty wybór obrazów nowoczesnych do różnych wnętrz – mieszkalnych, użytkowych i usługowych. W stałym asortymencie Zigzagframes znajdziecie Państwo:

  • współczesne obrazy olejne,
  • nowoczesne akwarele,
  • obrazy i obrazki wykonane przy użyciu pasteli,
  • współczesne obrazy wykonane farbami akrylowymi,
  • a także grafiki.


Uzupełnieniem oferty handlowej są profesjonalne usługi ramiarskie, w ramach których naszym Klientom oferujemy montaż wysokiej jakości opraw na zakupionych obrazach oraz grafikach. Obrazy oprawiamy w ramy gotowe oraz ramy wykonane na zamówienie klienta. Istnieje również możliwość zamówienia oprawy typu passe partout.

 Oferujemy fachowe doradztwo, kompleksowe usługi   ramiarskie oraz przystępne ceny.

Szukasz obrazu do domowego salonu czy biura? Może nie masz doprecyzowanego pomysłu lub szukasz konkretnego obrazu?
Skorzystaj z rady naszych doradców!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne