Loading
Background

Gabloty kolekcjonerskie

Każda kolekcja jest inna. Jedna może być mała, inna duża… Pierwsza może się zmieścić w niewielkiej gablocie ściennej, do odpowiedniego wyeksponowania drugiej może być potrzebna spora gablota stojąca. Niezależnie od tego jaką gablotę Państwo potrzebujecie, znajdziecie ją w ofercie pracowni ramiarskiej Zigzagframes z Warszawy.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości gabloty kolekcjonerskie o różnych wymiarach, a także gabloty kolekcjonerskie na zamówienie. Nasze gabloty dla kolekcjonerów charakteryzuje precyzja i estetyka wykonania oraz trwałość, dzięki której każda z gablot Zigzagframes posłuży Państwu przez długi czas.

Specjalizujemy się w gablotach szklanych i szklano-lustrzanych. Na zamówienie klienta wykonujemy również gabloty z więcej niż jednego surowca. Wśród najpopularniejszych rozwiązań znajdziecie Państwo gabloty ze szkła z elementami drewnianymi oraz powierzchniami lustrzanymi, które dodatkowo podnoszą walor ekspozycyjny gabloty, a także nowoczesne gabloty wytwarzane z połączenia szkła z elementami metalowymi.

Zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta istnieje również możliwość wyposażenia gabloty w system oświetlenia led.

Gabloty kolekcjonerskie wykonujemy na potrzeby konkretnych kolekcji. To sprawia, że ich rozmiar, a także typ są w pełni dopasowane do charakteru eksponowanych przedmiotów. Inne rozwiązania proponujemy kolekcjonerom monet, inne modelarzom, a jeszcze inne filatelistom. Kolekcjonerom, którzy nie mają pomysłu na odpowiednie wyeksponowanie swojej kolekcji służymy fachową radą i pomocą w zakresie dostepnych rozwiązań.

Realizujemy zamówienia kolekcjonerów prywatnych, firm działających w szerokorozumianej branży przedmiotów kolekcjonerskich oraz instytucji, takich jak muzea i galerie.

Zapraszamy do współpracy.

Interesują Cię gabloty do całej kolekcji o określonych cechach? Zadzwoń i pozwól innym cieszyć się Twoja kolekcją!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne