Loading
Background

Oprawy przestrzenne przedmiotów 3d

Niemal każdy z nas ma swoim posiadaniu przedmiot lub przedmioty, które z różnych względów uważa za cenne. Mogą to być przedmioty kolekcjonerskie, drobiazgi o dużej wartości sentymentalnej, dzieła sztuki, jak również inne przedmioty charakteryzujące się wysokimi walorami dekoracyjnymi, które chcielibyśmy w odpowiedni sposób wyeksponować. W takich sytuacjach pomocna może się okazać profesjonalna oprawa przedmiotów 3D.

Oprawa przedmiotów 3D to unikalna usługa, w ramach której wykonujemy dedykowane oprawy przestrzenne ze szkła wysokogatunkowego oraz oprawy szklano-drewniane lub szklano-metalowe, a także oprawy z elementami z surowców sztucznych na przedmioty o różnych gabarytach – od bardzo małych, po całkiem duże. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane oprawy nie tylko zabezpieczają wartościowe przedmioty przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – kurzu, wilgoci i innych – ale również uwydatniają ich walory poprzez ich odpowiednią ekspozycję.

Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór opraw 3D:

  • oprawy wiszące,
  • oprawy stojące,
  • oprawy w całości wykonane ze szkła
  • oraz oprawy z różnych surowców.

 

Usługę oprawa przedmiotów 3D kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Wykonujemy oprawy 3D na potrzeby muzeów oraz galerii sztuki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 

Nietypowy przedmiot? skontaktuj się z nami. Z pewnością ustalimy, jaka oprawa będzie do niego najlepiej pasować!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne