Loading
Background

Oprawy obrazów Warszawa

Oprawa – rama – stanowi integralną część każdego obrazu. Bez niej obraz sprawia wrażenie surowego i niekompletnego…

Swoim Klientom oferujemy wysokiej jakości oprawy obrazów. Usługa obejmuje projekt, wykonanie oraz montaż oprawy zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Zależnie od specyfiki zlecenia oprawa obrazów może zostać wykonana z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. Dodatkową zaletą opraw na zamówienie jest możliwość zamówienia ramy wraz z przeszkleniem, które dodatkowo zabezpieczy obraz przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak kurz czy wilgoć.

Precyzja i estetyka wykonania, przystępna cena oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że Klienci chętnie wybierają nasze oprawy. Obok opraw wykonywanych na zamówienie w naszej ofercie posiadamy również oprawy gotowe o wymiarach:

  • 24/30 cm,
  • 30/40 cm,
  • 40/50 cm,
  • 50/70 cm.

Gotowe oprawy to bardzo dobra jakość i konkurencyjna cena, idąca w parze z bogatym asortymentem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza. Posiadamy gotowe oprawy obrazów z wysokogatunkowych listew drewnianych w różnych szerokościach (do 1,5 cm, do 2,5 cm i powyżej 4 cm). Nowoczesne oprawy z aluminium oraz tworzyw sztucznych, a także ozdobne stylowe ramy z drewna i metalu.

Usługa oprawy obrazów skierowana jest przede wszystkim do klientów z terenu Warszawy. Do skorzystania z oferty zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Obrazy oprawiamy na potrzeby prywatnych kolekcjonerów, firm z szerokorozumianej branży zajmującej się handlem dziełami sztuki oraz instytucji, takich jak muzea i galerie sztuki.

Usługa wyceniana jest indywidualnie. Finalna cena zależy od rozmiaru oprawy, materiału z jakiego została wykonana oraz ewentualnego szklenia ramy. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najoptymalniejszej oprawy dla danego obrazu.

Szukasz innej oprawy? Interesuje Cię inny kolor, materiał lub format? Podaj więcej szczegółów, a my ją dla Ciebie wykonamy!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne