Loading
Background

Obrazy nowoczesne

Obrazy nowoczesne można zaliczyć do obrazów współczesnych, gdyż w zdecydowanej większości powstają obecnie. Jednak ich podstawowa rola sprowadza się do funkcji dekoracyjnej, co staje w sprzeczności z głównym zadaniem malarstwa współczesnego, które ma skłaniać do refleksji i rozważań. Mając na uwadze tę różnicę w ramach oferty malarstwa współczesnego wyodrębniliśmy osobną kategorię - obrazy nowoczesne.

Mówiąc o obrazach nowoczesnych mamy na myśli przede wszystkim wydruki na płótnie. Innowacyjne technologie oraz najwyższa jakość wydruku sprawiają, że obrazy nowoczesne drukowane na płótnach często mylone są z tradycyjnymi obrazami malowanymi – olejami, akrylami czy akwarelami. Są one jednak o wiele tańsze, a możliwość wydruku grafiki z podziałem na kilka płócien daje dużą swobodę w zakresie aranżacji obrazu na ścianie.

Nasza pracownia ramiarska oferuje swoim Klientom szeroki wybór dekoracyjnych obrazów nowoczesnych drukowanych na wysokiej jakości płótnach.

W asortymencie posiadamy obrazy do pomieszczeń mieszkalnych, biur, lokali usługowo-handlowych oraz wielu innych. Obok płócien w standardowych rozmiarach (24/30 cm, 30/40 cm, 40/50 cm, 50/70 cm) w sprzedaży posiadamy także płótna o niestandardowych wymiarach i kształtach.

To, co wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencyjnych propozycji to bogaty wybór wzorów i grafik, bardzo dobra jakość wydruku oraz przystępna cena.

Jeśli poszukujecie Państwo obrazów abstrakcyjnych, płócien z motywami kwiatowymi i roślinnymi lub obrazów wpasowujących się w szerokorozumianą tematykę zen znajdziecie je w ofercie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań do kontaktu z przedstawicielami firmy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w doborze najodpowiedniejszej grafiki dla Państwa wnętrza.

Obrazy nowoczesne świetnie nadadzą się do udekorowania Twoich wnętrz.
Opisz je, a my wskażemy obrazy, dzięki którym nabiorą unikatowego stylu!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne