Loading
Background

Ramy do obrazów na wymiar

Rama jest dla obrazu tym, czym piękne płótno dla pustej ściany – uzupełnieniem, bez którego obraz, nawet najpiękniejszy jest niepełny. Nie każde płótno „pasuje” do gotowej ramy. Nie oznacza to jednak, że ma być jej pozbawione. Można przecież zamówić ramę na wymiar.

Ramy do obrazów na wymiar to usługa, z której chętnie korzystają właściciele płócien niewymiarowych oraz osoby poszukujące oryginalnych rozwiązań dla swoich wnętrz. Oferuje my wykonanie wysokiej jakości ram w różnych wariantach.

Wykorzystując najlepsze materiały oraz nowoczesne technologie nasi specjaliści od usług ramiarskich wykonują ramy w dowolnych rozmiarach – duże i małe – oraz kształtach – owalne, prostokątne i kwadratowe. Na potrzeby Naszych Klientów projektujemy i wykonujemy:

  • klasyczne ramy drewniane z listew o różnych szerokościach (do 1,5 cm, do 2,5 cm i powyżej 4 cm),
  • ozdobne pozłacane lub posrebrzane ramy drewniane z listew o różnych szerokościach (do 1,5 cm, do 2,5 cm i powyżej 4 cm),
  • nowoczesne ramy z profili aluminiowych,
  • lekkie i bardzo wytrzymałe ramy z tworzyw sztucznych.

Wszystkie ramy do obrazów na wymiar są dostępne w wariancie z przeszkleniem oraz bez.

Nasze ramy charakteryzuje precyzja i estetyka wykonania, które idą w parze z trwałością i odpornością na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, w szczególności kurzu i wilgoci.

Nasze ramy możecie Państwo spotkać u prywatnych kolekcjonerów dzieł sztuki, w galeriach oraz biurach i lokalach użytkowych na terenie całej Warszawy.

Usługa obejmuje wykonanie wybranej ramy zgodnie z wymiarem podanym przez Klienta oraz jej montaż. Profesjonalnie wykonana usługa montażu ramy na wymiar stanowi gwarancję bezpieczeństwa obrazu.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi wykonania ram do obrazów na wymiar zachęcamy do wizyty w naszym warsztacie zlokalizowanym na terenie Południowego Śródmieścia lub kontaktu telefonicznego z przedstawicielem firmy Zigzagframes.

Interesuje Cię inny wymiar? Podaj wymiary swojego obrazu a my zajmiemy się projektem oraz jego wykonaniem!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne