Loading
Background

Ramki na zdjęcia

W trosce o ulotność wspomnień uchwyconych na zdjęciach oprawiamy je w ramki i wieszamy na ścianach lub stawiamy na półkach i nocnych szafkach. Chcemy, żeby były blisko i nigdy nie wyblakły…

Z myślą o klientach, którzy pielęgnują wspomnienia wzbogaciliśmy naszą ofertę o ramki na zdjęcia i ramki na zdjęcia na wymiar.
W stałym asortymencie posiadamy ramki na zdjęcia w standardowych wymiarach:

  • 9x13,
  • 10x15,
  • 13x18,
  • 15x21,
  • 20x25,
  • 20x30,
  • 30x42.

Gotowe ramki w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty wykonane z wysokogatunkowych materiałów – listew drewnianych, metalu, mas gipsowych oraz tworzyw sztucznych. Ramki są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wszystkie ramki na zdjęcia posiadają przeszklenie zabezpieczające zdjęcia przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – kurzem, wilgocią, nadmiernym dotykiem.

Klientów poszukujących ramki o niestandardowych wymiarach zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Ramki na zdjęcia na wymiar wykonujemy w oparciu o indywidualne wytyczne. W ramach oferty dostępne są ramki z listew drewnianych, ramki metalowe oraz ramki z tworzyw sztucznych. Wszystkie ramki na zamówienie są szklone. Dodatkowo każda duża rama na fotografie wielkoformatowe jest wyposażona w bezpieczny i sprawdzony system umożliwiający jej zawieszenie na ścianie.

Ramki marki Zigzagframes charakteryzuje precyzja oraz estetyka wykonania idące w parze z materiałami najwyższej jakości, które gwarantują ich trwałość oraz elegancki wygląd.

Podejmujemy się realizacji zleceń dużych i małych – już od jednej ramki. Na życzenie klienta wykonujemy ramki z możliwością oprawy typu passe partout.

Zaprszamy również klientów zainteresowanych wielonakładową współpracą.

Szukasz innej ramki? Mniej lub większej? Może całej serii do zdjęć różnego rozmiaru? Mamy je!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne