Loading
Background

Oprawy przestrzenne

Prawidłowa oprawa przestrzenna wymaga wiedzy i doświadczenia z dziedziny szklarstwa i ramiarstwa, umożliwiających odpowiednie dostosowanie oprawy do charakteru eksponowanych przedmiotów jeszcze na etapie projektu, a w późniejszym czasie jej poprawnego wykonania.

Nasza pracownia specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu opraw przestrzennych na przedmioty w różnych rozmiarach. W ofercie posiadamy również oprawy wykonane na drodze łączenia materiałów. Do najpopularniejszych należą oprawy przestrzenne wykonane z połączenia szkła i drewna, a także oprawy szklano-metalowe. Dodatkowo, na życzenie klienta, oprawy możemy wzbogacić o efekt odbicia lustrzanego oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Nasze oprawy są cenione zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich kolekcji.

Znajdują one zastosowanie jako niewielkie gabloty kolekcjonerskie, oprawy na odznaczenia, dyplomy oraz inne nagrody, a także ścienne gabloty wystawiennicze. Obok opraw na zamówienie  oferujemy także uniwersalne oprawy gotowe w różnych rozmiarach.

 

Oprawa dla specjalnego dzieła sztuki lub kolekcji? Sprostamy Twoim oczekiwaniom i zaproponujemy nieszablonowe rozwiązania!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne