Loading
Background

Oprawy 3d

Są takie przedmioty w naszym życiu, które wymagają szczególnej oprawy. Mogą to być odznaczenia. Mogą to być medale. Może to być kolekcja znaczków lub monet. Niezależnie od tego, co chcielibyście Państwo oprawić stosowna oprawa 3D z pewnością znajdzie się w naszej ofercie.

Na potrzeby naszych Klientów wykonujemy wysokiej jakości oprawy 3D. Na zamówienie projektujemy i wykonujemy oprawy również z innych materiałów – szkła i drewna, szkła i metalu, szkła i tworzyw sztucznych. W celu podniesienia waloru ekspozycyjnego w oprawie możemy wykorzystać efekt odbicia lustrzanego, jaki uzyskuje się poprzez wypełnienie ścianek oprawy powierzchnią lustrzaną. Oprawy dodatkowo mogą być oświetlane przy użyciu energooszczędnego oświetlenia LED.

Konkurencyjna cena pozostająca w bardzo dobrym stosunku do jakości i precyzji wykonania sprawia, że oprawy 3D są jednymi z najchętniej wybieranych 

przez klientów. Nasi odbiorcy cenią sobie oryginalne wzornictwo, trwałość oraz idealne dopasowanie oprawy 3D do eksponowanej zawartości.

Z usługi oprawy 3D korzystają w szczególności prywatni kolekcjonerzy, którzy poszukują najlepszego sposobu na zabezpieczenie, a jednocześnie wyeksponowanie swojej kolekcji. Wykonujemy również oprawy na potrzeby przedsiębiorców – do nagród dla pracowników, gabloty na dyplomy i odznaczenia oraz oprawy do różnych innych zastosowań. Z naszej oferty korzystają także instytucje, w szczególności jednostki samorządów terytorialnych, a także muzea i galerie.

Cena oprawy jest uzależniona od jej rozmiaru oraz materiału, z jakiego została wykona. W przypadku pytań prosimy kontakować się z naszymi doradcami, którzy chętnię udzielą wszelkich odpowiedźi oraz zaproponują najodpowdniejsze rozwiązania.

Dostosujemy oprawę 3d do każdego Twojego przedmiotu! Łączymy drewno, metal, szkło i tworzywa sztuczne. Chcesz inny materiał? Napisz!

511 154 063Zadzwoń

Opcja dostępna dla urządzeń mobilnych lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem obsługującym połączenia telefoniczne