Loading
Background

RAMY ALUMINIOWE

 

 

 

RAMY ALUMINIOWE stanowią obok ram drewnianych jednen z głównych sposobów oprawy prac takich, jak plakaty, dyplomy, zdjęcia, inkografie, fotografie, czy też lustra.

Główną zaletą ram aluminiowych jest trwałość i sztywność profili, poprzez którą uzyskujemy wysoką stabilność oprawy, również przy bardzo dużych formatach i przy wykorzystaniu nawet najwęższych wzorów.

Ramy z aluminium wyróżniają się nowoczesnością i komponują się perfekcyjnie z obecnie panującym stylem i trendami dekoratorskimi. Ich minimalizm nie zakłóca odbioru sztuki - a to kolejna zaleta. Zastosowanie ram aluminiowych ma swoje stałe miejsce w przestrzeni publicznej, biurowej, jak i domowej.

Współpracujemy z najlepszymi niemieckimi i włoskimi producentami profili aluminiowych – daje to gwarancję najwyższej jakości zarówno pod kątem precyzji i sztywności samych profili, jak i powłok.

Aluminiowe ramy są dostępne w różnych formach oraz bardzo bogatej kolorystyce i wykończeniach, takich jak efekt stali szczotkowanej, chromy, lakiery matowe i z połyskiem.

W ZIGZAGFRAMES oferujemy kompleksową usługę w zakresie oprawy w ramy aluminiowe, dostępne w ponad 250 wersjach kolorystycznych, jak i kształtach.